.

.

60 W 50 W 40 W Chłodzony Wodą Rury Zasilania CO2 Grawerowanie Laserowe Maszyny Do Cięcia

60 W 50 W 40 W Chłodzony Wodą Rury Zasilania CO2 Grawerowanie Laserowe Maszyny Do Cięcia

Klasyfikacja:

€ 94.00 -19 %
€ 115.51
Kwota
w magazynie

60 W 50 W 40 W Chłodzony Wodą Rury Zasilania CO2 Grawerowanie Laserowe Maszyny Do Cięcia Opis przedmiotu : dobra kompatybilność : może być stosowane do 60 W, 50 W, 40 W rur laserowych z różnych producenci.cięcia typu ma dobrą stabilność mocy i silne zdolności adaptacyjnych; podczas gdy rzeźbienie prędkości typu ma szybką reakcję i dobry efekt grawerowania.łatwe Sterowanie : Zarówno 0-5 V sygnał analogowy i sygnału PWM może kontrolować moc lasera. i uruchomić i zatrzymać lasera może być łatwo kontrolowane przez poziom TTL. i istnieje wyłącznik ochronny do testowania zewnętrznych wody, wentylacji, etc.Zasilanie, posiada funkcję open zabezpieczenie przeciwzwarciowe : pod warunkiem dobre uziemienie ochronne, zasilacz może pracować w otwarty obwód stan przez krótki czas, co może uniknąć uszkodzenia zasilania lasera ze względu na pęknięcie lampy laserowej, w ten sposób zwiększając żywotność zasilania. specyfikacja :   warunki płatności :  
 
nie mamy odpowiedzialność za wysyłki adres provided. ze względu na ze względów bezpieczeństwa, to nie jest dozwolone, że adres zostać zmieniony poprzez e-mail.
płatność musi zostać dostarczone w ciągu 3 dni roboczych po licytować zakończony. zastrzegamy sobie prawo do sprzedaży w artykule do innych, jeśli nie dokonania płatności 3 dni roboczych później. wysyłka Opis : gdy zapłata potwierdza, wysyłka nastąpi w ciągu 1-2 dni roboczych.nie ma żadnych przesyłek na weekendy i święta. klienci zakupu z nas oznacza, że przeczytałeś i poznać wysyłka razy i dotyczą polityki. i prosimy o kontakt z nami, zanim opuścił negatywną opinię.
warunki zwrotu i kompensacji :
proszę sprawdzić je dokładnie, jeśli istnieje jakiekolwiek szkody przed podpisaniem na liście przewozowym.
jeśli Produkt jest uszkodzony i nie działa w dniu przyjazdu, proszę zgłoś przedmiot do nas w ciągu 7 dni od otrzymania wadliwy produkt więc możemy wydać RMA (Return Merchandise Authorization numer). prosimy o kontakt w celu żądania autoryzacji zwrotu. proszę podać swoje imię i nazwisko, numer aukcji, i powód do powrotu w wiadomości e-mail. wszystkie rzeczy wracać muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowanie.kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki.
bierzemy pełną odpowiedzialność podczas porodu. jeśli nie otrzymasz swój przedmiot, zwrócimy ci PEŁNĄ pieniędzy lub wysłać nową pozycję zgodnie z żądaniem.
mamy profesjonalne wsparcie techniczne grupa dla wszystkich pozycji sprzedaży, nasze wsparcie techniczne będzie tam, aby pomóc.

Datasheet

Numer modelu:
Laser power supply
Nazwa marki:
STCUT
is_customized:
Yes

Produkty powiązane