.

.

3 sztuk Breakout Board dla FTDI FT232RL USB na TTL 3.3 V/5 V Arduino IC

3 sztuk Breakout Board dla FTDI FT232RL USB na TTL 3.3 V/5 V Arduino IC

Klasyfikacja:

€ 5.00 -14 %
€ 5.80
Kwota
w magazynie


kliknij, aby Powiększyć
kliknij, aby Powiększyćopis : jest to podstawowy breakout board dla FTDI FT232 RL USB do szeregowego IC. The pinout tego pokładzie odpowiada FTDI kabel do pracy z oficjalnej Arduino i sklonowany 5 V Arduino boards. może on być również używany do ogólnego seryjny aplikacji. głównym różnica z ta płyta jest to, że wydobywa DTR pin, w przeciwieństwie do RTS pin kabel FTDI. The DTR pin pozwala na Arduino cel do auto-reset, gdy nowy Szkic jest pobierane. to jest naprawdę ładne funkcji, aby mieć i umożliwia szkic, aby być pobrane bez konieczności hit przycisk reset. ta płyta będzie autom wszelkie pokładzie Arduino, który ma resetowania pin sprowadza się do 6-pinowe złącze.
ta płyta ma TX i RX Diod led, które pozwalają na rzeczywiście zobaczyć seryjny ruchu na Diody w celu sprawdzenia, czy zarząd pracuje, ale ta płyta wymaga mini B kabla. The FTDI Kabel jest dobrze zabezpieczone przed czynnikami, ale jest duża i nie mogą być wbudowane w projekt, jak łatwo. The FTDI Podstawowe wykorzystuje DTR, aby spowodować sprzętu reset, gdzie kabel FTDI wykorzystuje RTS sygnału.
ta płyta został zaprojektowany, aby zmniejszyć koszty Arduino rozwoju i zwiększenie łatwości użytkowania (auto-reset funkcji skały!).jednym z ładne cechy ta płyta jest zworki na plecach deski, który pozwala na pokładzie, aby być skonfigurowany do obu 3.3 V lub 5 V (zarówno poziom mocy wyjściowej i IO). ta płyta statek domyślne do 5 V, ale można wyciąć domyślny śladu i dodać zworka lutowniczej, jeśli potrzeba, aby przejść do 3.3 V.lista Pacakge : 1 pcdokumenty : FTDI Sterownikischematy
ink Frog Analityki

Datasheet

Numer modelu:
na

Produkty powiązane