.

.

Mo lasera Co2 lustro 25mm dia dla cięcie laserowe i grawerowanie maszyny 25mm Molibdenu lustra lustro lasera

Mo lasera Co2 lustro 25mm dia dla cięcie laserowe i grawerowanie maszyny 25mm Molibdenu lustra lustro lasera

Klasyfikacja:

€ 9.00 -2 %
€ 9.14
Kwota
w magazynie

25mm lustro Molibdenu materiał : Molybednum średnica : 25mm grubość : 3mm wysyłka1. mamy prawie wszystkich produktów w magazynie, będziemy wysłać w ciągu 24 godzin.2. Normal Express : Mamy Środek DHL/Fed Ex Klienta. pakiet do DHL/Fed Ex całkowity koszt 3 dni. tropić liczbę wyjdzie w 3 dni.jeśli potrzebujesz bezpośrednio wysłać do DHL/Fed Ex, to na zaoszczędzenie 3 dni, koszt wynosi 5 ~ 10 razy z Normalnie.3. czasami będzie opóźnienie Poczta Lotniczej Poczta, pls nie zostawić 1 ~ 3 gwiazd informacje zwrotne z powodu tego.jeżeli wysyłka opóźnienia, pls o kontakt z nami przedłużyć czas potwierdzenia przed sporu. i pozostać w kontakcie. to repect do nas.4. Jeśli jesteś w Odludziu DHL/FEDEX, zastrzegamy sobie prawo pobierać opłaty za Zdalnego Płatny.5. nasza firma chciałaby zawsze zadeklarować niższą wartość, aby uniknąć podatku. lub pls określić oświadczył, aby uniknąć niepotrzebnych problemów na zwyczaje.6. We wybierze najlepszy sposób wysłać towar do, jeśli kuriera, który wybrałem to nie jest dobre do Odprawy.wysyłamy do worldwidebut Jeśli w danym kraju klienta jest ściśle, prosimy o kontakt z nami przed złożeniem oferty, aby sprawdzić szczegóły i potwierdzone.7. będziemy zawsze zadeklarować niższą wartość, aby uniknąć podatku. lub pls określić oświadczył, aby uniknąć niepotrzebnych problemów na zwyczaje. klienci odpowiedzialny za NALEŻNOŚCI CELNYCH. 
płatności
akceptujemy bank TT, western union, moenybook, moenygram itp
płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin od zakończenia aukcji czas
należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
zwrot
gdy masz paczkę, a nie zadowolonych towarów lub jest inny problem jak uszkodzony, pls powiedz nam szczegóły rozum i dostarczyć zdjęcia.
z jakiegokolwiek powodu wymagane dla wszystkich zwrot. rzecz musi być w jego pierwotnego stanu, bez uszkodzeń fizycznych. kupującego odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki.

Datasheet

Numer modelu:
MO 25mm

Produkty powiązane