.

.

Zwięzłe BAWEŁNIANE i LNIANE Pralni Kosz Rozmaitości Schowek Pojemnik Organizator

Zwięzłe BAWEŁNIANE i LNIANE Pralni Kosz Rozmaitości Schowek Pojemnik Organizator

Klasyfikacja:

€ 9.00 -37 %
€ 14.28
Kwota
w magazynie

  opis   funkcja :
Brand new i wysokiej jakości.
życie w domu jest zdecydowanie dobrym pomocnikiem.
włączyć funkcje dekoracyjne funkcje są bardzo silny.
podczas transportu mają zmarszczki, otwarte, aby pomieścić rzeczy zwrotowi.
specyfikacja :
przechowywanie scenariusz : Lampy, pilot zdalnego sterowania, CD, medycyna, magnetyczne, bielizna, zmiana ubrania, książki i czasopism, kosmetyki/biżuteria, słuchawki kabel/przewód
funkcja : Przechowywania w Gospodarstwie Domowym
materiał : Bawełna i len
rozmiar : 30 cm * 28 cm * 40 cm
waga : 380g
1 : Ponieważ różne komputery wyświetlać różne kolory, kolor rzeczywistej pozycji może się nieznacznie różnić od powyższych zdjęć.
2 : 1-3 cm błąd jest dozwolone ze względu na pomiarze ręcznym.
3. Podczas transportu mają zmarszczki, otwarte, aby pomieścić rzeczy, odzyskania jeśli masz nic przeciwko, proszę nie zamawiać.
zawartość opakowania :
1 * Przechowywania kosz  
nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE.2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności.3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamybędzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jestzadowolenie klienta!4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszymdostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym.2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są podw normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części.3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty. dla wszystkich powrotnejprodukty klienci MUSZĄ o kontakt w celu uzyskania powracającego adres. We wszystkich przypadkach, nabywcy płacą wysyłkiopłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. będziemy odpowiedzialni zakoszt przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz.

Datasheet

Funkcja:
Ekologiczne
Wykorzystanie:
Rozmaitości
Numer modelu:
JJ3540-01
Typ:
Kosze do przechowywania

Produkty powiązane