.

.

2 par/partia Zewnątrz Długi Projekt Deszcz Rękawice Motocyklowe rękawice Rower Elektryczny Płaszcz Przeciwdeszczowy rainwear Akcesoria wodoodporna deszcz biegów

2 par/partia Zewnątrz Długi Projekt Deszcz Rękawice Motocyklowe rękawice Rower Elektryczny Płaszcz Przeciwdeszczowy rainwear Akcesoria wodoodporna deszcz biegów

Klasyfikacja:

€ 8.00 -29 %
€ 11.31
Kwota
w magazynie

2 zestaw/partii Zewnątrz Długi Projekt Deszcz Rękawice Motocyklowe rękawice Rower Elektryczny Płaszcz Przeciwdeszczowy rainwear Akcesoria wodoodporna deszcz biegów cechy : materiał : 170 T Poliester Tafta Wodoodpornego Materiału Technologii szycia bez Taping regulowany Elastyczny do otwarcia rzecz jest jeden rozmiar, to jest całkowita długa wynosi około 47 cm, szerokość tuleja jest o 17.5 cm, szerokość dłoni wynosi około 13 cm. O zdjęciemamy Dept ogłosić wszystkie zdjęcia są podejmowane przez Rainbow rozwoju, w przypadku disputement występuje, przed dokonaniem zamówienia, rozważ go dokładnie o luka kolor ze względu na Światła lub PC ekranu. a my nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty z powodu takich usprawiedliwienia. dziękujemy za dobrze zrozumieć.-o nasjesteśmy jednym nowoczesne i bardzo wydajny industry & trade firma, która specjalizuje się w produktów rekreacyjnych, materiałów budowlanych, sprzętu, mebli i tak on. We są również agent zakupu przez wiele lat. eksportujemy wiele produktów przez morze przesyłki i airshipment do naszego klient.czekamy na do formowania długoterminowego i dobrych relacji biznesowych z klientami z całego świata.-O dostawywszystkie dostawy zostaną przekazane jak zamówienia zakupu. czas dostawy na zamówienie w ciągu dostępnych zasobów jest w3-5days, czas dostawy na zamówienie bez dostępnych zasobów jest10 dni.1. czas Dostawy do Ameryki Północnej Ameryki jest 15-35days.2. czas Dostawy do krajów Azji i na bliskim wschodzie jest 15-35days3. Delivery do krajów Afryki jest 25-50daysuwaga : Wszystkie informacje. powyżej jest tylko w celach informacyjnych-Po sprzedaży usług poważne obietnica na usługi Po Sprzedaży, jak następuje, i bierzemy responsbility za towary sprzedawane przez nas.1). Odpowiedzi będą prowadzone w ciągu 24 godzinpo otrzymaniu wszelkie narzekać lub życzenie klienta2).100% ilość może być zwrócony w odniesieniu do towarów 's nie być odbierane w pod warunkiem, że towar jest utracone podczas transportu.3). We wyśle nowy zastąpić część dla towarów uszkodzonych lub jakości produkcji winy.4).pozytywne opinie będą automatycznie lewej do kupującegogdy masz pozostawił dodatnią opinię na temat naszego systemu.
prosimy o kontakt z nami, jeśli jest jakiś problem. jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić.
proszę NIE opuszczać negatywną lub neutralną informacje zwrotne bez kontaktu z nami ponieważ Aliexpress nie pozwoli withdrawals w przypadku jakichkolwiek przyczyn.
jeśli nie opuszczać negatywną informacje zwrotne bez kontaktując się z nami problemu, to będą rozpatrywane ostateczny rozdzielczość i bez dalszego kontaktu lub nie odpowiedź e-mail będą dostarczane.

Datasheet

Rozmiar:
L
Typ:
Płaszcze
Styl poncho:
Single-osoby przeciwdeszczowa
Płaszcz przeciwdeszczowy/odporna na deszcz spodnie/deszcz cape:
Odzież przeciwdeszczowa
Numer modelu:
Y-16041002
Aktywności na świeżym powietrzu:
Tour
Produkt:
Odzież przeciwdeszczowa
Grupa wiekowa:
Dorosłych
Płeć:
Uniwersalny
Materiał:
Poliester

Produkty powiązane