.

.

(12 sztuk/partia) bridal rhinestone aplikacja zroszony poprawka dla niestandardowe sukni ślubnej dekoracji, x1-rat2152

(12 sztuk/partia) bridal rhinestone aplikacja zroszony poprawka dla niestandardowe sukni ślubnej dekoracji, x1-rat2152

Klasyfikacja:

€ 237.87
Kwota
w magazynie

      1) Jeśli potrzebujesz dużej ilości, który jest więcej niżMininum Zamówienie, Witamy, aby wysłać nam wiadomość do wymagająHURTOWNIECena.    2) jeśli miasto jest Zdalne Dla DHL i można 've wybrany, DHL, możemy wysyłać przez inne ekspresowe firmę, takich jak EMS, Fedex, TNT, Aramex lub UPS, Pragniemy poinformować państwa.    3) Niestandardowe zamówienie akceptowane. Prosimy o przesłanie nam Jasny obraz i Rozmiar, Wtedy będziemy zacytować dla ciebie w ciągu 24 godzin;          EMSDarmowa Wysyłka Krajach : Rosji, Ukrainy.DHL, Aramex Darmowa Wysyłka Krajach(Nie Odludziu) Proszę odnieść się do poniższych zdjęciach :      
                     Proszę przeczytać informacje szczegółowo w następujący sposób przed złożeniem zamówienia.Jeśli składania zamówień, oznacza to, że masz acquiescently zawiadomienie uzgodnione z naszych zamówień poniżej, dziękuję za współpracę.Mieć wielki czas w naszym sklepie.            Zamówienie Wskazówka :     1. akceptujemy większych zamówień i wykonane na zamówienie orders. Wszelkie zapytania prosimy o kontakt z nami, a następnie wyślemy ci szczegóły cytat w ciągu 24 godzin.2. The rozmiary i środki na wszystkie elementy są około pomiaru przez człowieka. to się spod kontroli, aby dokładnie taki sam element w każdego zamówienia, ale postaramy się zrobić NAJLEPSZE dla You.3. Należy pamiętać, Ze względu na różnice w produkcji czas, Nie może być różnice w kolorach i sightly sightly różne szycia lub handwork na produkty od producenta, to jest poza naszą kontrolą i postaramy się zrobić jak najlepiej, jak to możliwe.      Wysyłka Notic E :     1 Czas Dostawy : Proszę nie sądzić czas dostawy jak Aliexpress pokazany, że nie jest poprawne. Generally to zajmie 15-45 dni Do wysyłki do krajów rozwiniętych Hong Kong poczta Lotniczej Poczta, Chiny Poczta lotnicza Poczta lub epacket. It zajmie nawet60 dni Do wysyłki do niektórych krajów kiedyś. to uniwersalny zjawisko, jeśli nie możesz niedźwiedź tego, proszę wybrać DHL do wysyłki, jest to bardziej szybciej.2 Express : Zazwyczaj wysyłamy przez DHL. But jeśli adres jest zdalne dla DHL i można wybrał DHL do wysyłki, możemy wysyłać przez inne ekspresowe firmę, takie jak EMS, Fedex, TNT, Aramex Lub UPS, pragniemy poinformować państwa.3 Incompleted Śledzenia Informacji :
Gdy widzisz, nie ma śledzenia informacji na aliexpress po wysyłamy swoje zamówienia, proszę się nie obawiać. informacje śledzenia nie może być pokazany na aliexpress jak tylko wysyłać zlecenia. Generally To zajmie około3-10 dni roboczych Aby być pokazane.

Datasheet

Typ produktu:
Plastry
Styl:
Iron-on
Numer modelu:
X1-RAT2152
Funkcja:
3d,Handmade
Technika:
Zroszony
Nazwa marki:
YLPPUS-X
Rozmiar:
11x36cm(Approx)
Unique Uses:
Home Decor, Ice Skating, Belly Dancing, Dance,Wedding,Sash,Headband
Use for:
Bridal Accessories,Bridal Sashes and Accessories Cake Decorating etc
Mateiral:
Glass Rhinestone;Brass Setting;Glass Seed Beads;Organza Base
Color of Rhinestone:
Crystal
Color of Setting:
Silver
Color of Seed Beads:
Silver
Color of Organza Base:
White
Application:
Iron on

Produkty powiązane