.

.

Moda Najnowszy Shimmering Powder PU Leather Wallet Phone Skrzynki Pokrywa Dla jeden plus 3 oneplus 3 t telefon z klapką przypadku oneplus 3 a3000

Moda Najnowszy Shimmering Powder PU Leather Wallet Phone Skrzynki Pokrywa Dla jeden plus 3 oneplus 3 t telefon z klapką przypadku oneplus 3 a3000

Klasyfikacja:

€ 2.00 -30 %
€ 2.84
Kwota
w magazynie

najnowszy Shimmering Powder PU Skóra Telefon Skrzynki Pokrywa Dla Jednego plus 3 Przypadku Oneplus 3 A3000 Telefon Z Klapką z Karty gniazdo WYSYŁKA1. upewnij się, że wysyłka adres jest poprawny. w celu zapewnienia szybkiej wysyłce, proszę podać Angielski adres wysyłki zamiast lokalnego non Angielski pisania. 
2. Twoja przesyłka zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni po otrzymaniu płatności. 
3. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. 
4. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta! POWRÓT i ZWROTmasz 7 dni na kontakt i 30 dni na zwrot go od daty jej otrzymania. jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI Zwrot LUB WYMIANĘ. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW! INFORMACJE ZWROTNEutrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI znajdujemy się w dobrze znany globalny centrum biznesowe-Shenzhen w chinach. We mają unikalną geogtaphical zalety i dobrobytu handlu zagranicznego. płacisz, FABRYCZNA CENA! sprzedajemy nowe przedmioty bezpośrednio z fabryki w Azji. dlatego nasze ceny są tak konkurencyjna. Wszystkie produkty są w 100% nowe i kontrolowane. (Trademanager : cn1510783837)

Datasheet

Retail package:
Tak
Typ:
Przypadku
Funkcja:
Odporna na brud
Nazwa marki:
QIJUN
Rozmiar:
5.5 INCH
Kompatybilny marka:
For One plus
Model Number:
For One plus 3 Oneplus 3 A3000 OnePlus 3T

Produkty powiązane