.

.

Nowy Butterfly Kwiat Oznacz Projektant skórzane etui Z Klapką do LG Spirit 4G LTE H440N/3G H422 C70, z 2 Posiadacza Karty

Nowy Butterfly Kwiat Oznacz Projektant skórzane etui Z Klapką do LG Spirit 4G LTE H440N/3G H422 C70, z 2 Posiadacza Karty

Klasyfikacja:

€ 1.83
Kwota
w magazynie

 opis pokrywa ta jestdla LG Spirit 4 G LTE H440 N/3 G H422 C70, 100% nowy z wysokiej jakości. modny Design,PU skórzanej oprawie. Ergonmic projekt i dopasowana do określonego modelu. łatwe w montażu, wystarczy przypiąć telefon w powłoki z tworzywa sztucznego dołączone po prawej stronie wewnętrznej stronie obudowy. Slim fit zapewnia twój telefon nie wygląda lub czuć nieporęczne. umożliwia dostęp do wszystkich przycisków, kontroli i portów. ta sprawa ma 2 sloty po lewej stronie.doskonałą ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami i codziennego użytku. to może być wysłane w ciągu 1-2 dni, proszę wybrać obraz chcesz.  
 istnieje odpowiednim otworem kamery, bez konieczności zdejmowania telefonu komórkowego, może robić zdjęcia.
Ergonmic projekt i dopasowana do określonego modelu.odniesienia obrazy, różne modele, aparat dziura jest inny, proszę wybrać odpowiedni ręcznie modele. zdjęcia pokaż szczegóły :        będziemy wysyłać na adres ESCROW tylko. Please upewnić się, że adres w ESCROW jest dopasowany z twój wysyłka adresem zanim ty płacisz usługi : 1. We dostarczyć dobrej jakości produktów, jeśli masz problem z jakością o rzeczy, prosimy o kontakt w ciągu 3 dni po otrzymaniu go.2. Zwrotu lub wymiany, przedmiot musi być zwrócony w nowych warunkach, jak otrzymał ze wszystkimi towarzyszy akcesoria i literatury, w tym oryginalnym opakowaniu. pozycja NIE musi BYĆ USDED w ogóle.
3. Nabywca będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i opłaty całkowitej transakcji zakupu produktu. odpowiedź : dążymy najlepszą obsługę, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji, proszę dać nam pozytywne opinie,, który pozwoli nam lepszego rozwoju. dzięki za odwiedzenie. cieszą się dobrą zakupy w naszym sklepie. 

Datasheet

Kompatybilny marka:
Lg
Funkcja:
Odporna na brud
Retail package:
Nie
Nazwa marki:
INSOU
Typ:
Etui z klapką
Projekt:
Metaliczny,Zwykły,Biznes,Śliczne,Błyszczący

Produkty powiązane