.

.

Rzemieślnicze mozaiki cały obraz 3D diament malowanie żywicą diamentowe wiertło robótki haft śniegu dom obraz Dżetów

Rzemieślnicze mozaiki cały obraz 3D diament malowanie żywicą diamentowe wiertło robótki haft śniegu dom obraz Dżetów

Klasyfikacja:

€ 6.00 -13 %
€ 6.90
Kwota
w magazynie

    zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu! proszę laska tutaj do różnych kategorii.                                        możemy zapewnić państwu obraz dla własnych diament malarstwo, na przykład : twoje zdjęcia rodzinne, jak znaków lub superstar, piękne krajobrazy, piękne zwierzę, itp, ale proszę spróbować, aby zapewnić wysokiej rozdzielczości i wyraźnie zdjęcia, będziemy zakończyć i rozpocząć statek w ciągu tygodnia. jeśli chcesz, proszę O Kontakt.  niestandardowe kliknij tutaj :       [MAJSTERKOWANIE Diament malarstwo Kit]  1. Enough żywicy diamenty.  2. A4 Model HD rysunki (w tym rysunków, tabeli kolorów)  3. Used do klipu gum wiertła pincety, taca z tworzywa sztucznego.  instrukcje DIY Diamentowa Malowanie  1. Otwórz opakowanie i wyjąć płótnie, diament i narzędzia;  2. sprawdzić numer kodu diamentów i odpowiadające symbol;  3. Włóż diamenty w walizce z tworzywa sztucznego. tylko odkryć obszar potrzebny klej  taśmy, aby uniknąć kurzu na inne części kleju;  4. Przykleić diamenty na odpowiedniej symbol płótnie przez pęseta;  5. Po wszystkim symbol obszary są naklejane z diamentami, dostosować krawędź diamenty przez  linijka do regulowania diamenty starannie; następnie naciśnij diamenty prawidłowo, aby go jędrna;  6. Włóż diament malarstwo w odpowiedniej ramy i ozdobić swój dom lub dać go do innychjako prezent.      powodów, aby Kupić Diament Malarstwo od Nas
1. Diament : żywica materiał diament jest taka sama w okularach, który ma jasne i błyszczące kolor, i dobre załamania. to jest lekki, trudne, nietoksyczny, bez zanieczyszczeń i ochrony środowiska. jego srebrny-gilt baza zdaje sobie sprawę, dobry efekt refection i załamania.
2. Kwadratowy Kształt Diamentu : nie ma wady dno ekspozycji na diament malarstwo ze względu na brak interspace pomiędzy każdym diament z kwadratowym kształcie. ponadto, w koordynacji z 9 aspekty i 13 aspekty prezentuje doskonały świecące efekt załamania.
3. W Pełni Diament : Bez nadruku na diament haft pozwala taki sam połysk na cały obraz, zdając sobie sprawę z doskonałej trójwymiarowy efekt.
4. Klej : Przyjęte kleju na gorąco, silny, nietoksyczny, który ma super lepkości i nie ma wpływu na odbicie światła.
5. Płótnie : Przyjęte wysokiej jakości zagęszczania płótnie, który ma odpowiedniej elastyczności, i może stać zużycia, i nigdy nie będzie bez formy.
6. Technologia : Nie prasowania diamenty.
7. Factory Outlet : Dowolne zdjęcie można dostosować. jesteśmy tutaj, zapewniając państwu Konkurencyjne Ceny, szybka Konstrukcja i Wysyłki, najlepsza jakość i więcej Nowy Styl i Design.

Datasheet

Rozmiar:
20x30cm, 25x40cm, 30x50cm, 35x55cm, 40x65cm, 50x80cm
Rama:
Nie
Typ wzoru:
Scenic
Styl:
Nowoczesne
Formularz:
Oddzielne
Materiał:
Żywica
Wykorzystanie:
Obrazy
Obszar wklejanie:
Pełna
Diament kształt:
Plac
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Opakowanie zewnętrzne:
Paper bag
Liczba kolorów:
20-60
Pattern:
Beautiful house
Type:
DIY Diamond Embroidery / DIY Diamond Painting / Photo Custom
Material:
Square Resin Diamond with 477 DMC Colors
package:
roll in OPP
OEM Service:
Accept OEM Pictures
Multipurpose:
Bedroom, Dinning Room, Bathroom, Washroom, Kitchen, Study,
Function:
Home Decoration; Gift

Produkty powiązane