.

.

LUSTRO SREBRNE 20% ODBLASKOWE FOLIE OKIENNE ONE WAY PRYWATNOŚCI ODCIEŃ SŁONECZNEGO (50 cm x 2 m/50 cm x 4 m)

LUSTRO SREBRNE 20% ODBLASKOWE FOLIE OKIENNE ONE WAY PRYWATNOŚCI ODCIEŃ SŁONECZNEGO (50 cm x 2 m/50 cm x 4 m)

Klasyfikacja:

€ 6.00 -4 %
€ 6.22
Kwota
w magazynie

długość : 2 m/4 m (jak wybrać)
szerokość : 50 cm Grubość : 0.05 (mm)
kolor : Srebrny Wewnątrz kolor : Szary (Naturalne światło)
poza kolor : . As Lustro
typ : Jeden Sposób Lustro Dysponuje 92% Odrzucenie UV 55% Przepuszczalności Światła Widzialnego 85%
łączna Energia Słoneczna Odrzucone (TSER) Ograniczyć olśnienie, blokada przeciwsłoneczna efekt. pomóc zaoszczędzić koszty energii i utrzymać pokoje lub biur chłodnicy. twórczy kompletny dzienne prywatności przestrzeni.
sposób użycia : .
oderwać folię ochronną. przygotować sprayem wypełniony wodą, dodać trochę detergentu wszedł, rozpylany na powierzchni szkła i film.
membrany przymocowana do szkła, a następnie odkleić, że warstwa przezroczysta folia ochronna dołączone do maski na szczycie folie okienne (aby zapobiec lustro film bycia porysowany).
używać skrobaczki strzelać z wyjątkiem powietrza i nadmiar wody. film Kolaż z łopatką naprawy neat instrukcje Instalacji Przed pasty, należy oczyścić okna, nie żadnych pozostałości oleju i zanieczyszczeń. przy użyciu papier gumowany zainstalować, a następnie wyciąć film do odpowiedniej wielkości.
po pasty, film powinien być stoi około 7 godzin w warunkach bez siły zewnętrznej w celu zapewnienia papier gumowany może całkowicie trzymać się okno. warto zauważyć, Że jest w jedną stronę lustro film. sama jest przezroczysty, efekt jest przez siłę kontrastu prywatności światła, aby zdecydować.
po pisał poza jazdy dziennej kryty wygląd bardzo jasne, odkryty w zasadzie nie można zobaczyć w pokoju. wieczorem można zobaczyć wewnątrz i na zewnątrz, pamiętaj, aby powiesić zasłony. zawartość opakowania 1 x folia Okienna
-12.49/piece

Datasheet

Kolor:
50cm x 4m, 50cm x 2m
Obróbka powierzchniowa:
Barwione
Funkcja:
Samoprzylepne
Funkcja:
Dekoracyjne,Izolacja cieplna
Materiał:
Pcv
Typ:
Szkło filmy

Produkty powiązane