.

.

Targi ubezpieczenie regulowany hydrauliczne elektryczne mini nożycowa

Targi ubezpieczenie regulowany hydrauliczne elektryczne mini nożycowa

Klasyfikacja:

€ 2492.96
Kwota
w magazynie

Opis produktu samobieżne Mini Nożycowa jest rozwijany z mobilny mini nożycowa. biorąc pod uwagę klientów wymagania dotyczące wydajności. inżynierowie SINOFIRST wyposażone w system mobilny mini nożycowa z elektrycznym jazdy. w związku z tym, samobieżne mini nożycowa znacznie importowane klienci wydajność pracy. 3 m do 4 m Mini Samobieżne Mały Podnośnik nożycowy
wstęp :
to ruchy i wyciągów wszystko przez moc baterii. Operator może kontrolować podnoszenia, ruchome, toczenia i wszystkie ruch na platformie przez system sterowania
bardzo małe struktury, szeroki zakres użytkowania
konfiguracja
wskaźnik naładowania baterii
Self-blokada bramy na platformie
wskaźnik Leveling
wsporniki bezpieczeństwa
rozszerzony przycisk zatrzymania
awaryjne system opuszczania
podwójny zamek kółka
wózek widłowy kieszenie
wszystkie motion alarm
składane barierki
Cylinder gospodarstwa zaworuspecyfikacja :
Model No.SPS3.0 SPS3.9 Max. Wysokość Platformymm30003900 Max. Wysokość Robocza50005900windy Pojemności Znamionowejkg300 Prześwitmm50platforma Rozmiarmm1170*600 Max. Drive peed (Platforma Podwyższone)km/h4 Max. Napęd Prędkości e (Platforma Podwyższone)0.8 Max. Podróży Klasy%10-15napędu silnikówkw2x24 V/DC/0.4 KWsilnik podnoszenia24 V/DC/0.8 KWbateriiv/Ah2x12 V/80ładowarkav/A24/15 Acałkowita Długośćmm1180 Szerokość całkowitamm760 Wysokość całkowita (Szyna w górę/w dół)mm18301930całkowita Waga Nettokg490600zdjęcia dla Opinii :
nasze Usługi :
1. możemy zaprojektować customerized mini samojezdne nożycowa, jak na swoje wymagania.2. najbardziej odpowiedni model będzie zalecany do ciebie po dowiedzieć się o swoje wymagania.3. Przesyłka może być ułożone od naszego portu do portu docelowego.4. Opetion wideo mogą być wysłane do ciebie w razie potrzeby.5. Konserwacji wideo zostanie podana po mini samobieżne podnośniki nożycowe rozbić, które pomogą ci naprawy.6. części mini samojezdne nożycowa może być wysłany do ciebie przez express w ciągu 7 dni, jeśli potrzebne.
najczęściej Zadawane Pytania : 1. W Jaki Sposób klient kupić części po jej rozbić?mini samobieżne podnośniki nożycowe przyjęcie większość wspólne części hardware. You można kupić części w lokalnym sprzętu rynku.2. W Jaki Sposób można naprawić mini samobieżne podnośniki nożycowe klienta.jednym z wielką zaletą urządzeń jest z bardzo niskie awarii stopa. Even to zepsuje, możemy cię do naprawy go przez instrukcji wideo i naprawy.3. Jak długo jest gwarancja jakości?jeden rok gwarancji jakości. If to zepsuje w ciągu jednego roku, możemy wysłać części wolne od opłata do ciebie.

Datasheet

Typ artykułu:
Samochód jacks
Nazwa marki:
SAGA FIRST
Funkcje specjalne:
Aerial Work Platform
Typ:
Hydrauliczny podnośnik
Pozycja szerokość:
1m
Nazwa modelu:
SPS
Pozycja wysokość:
1.8m
Pozycja waga:
500kg
Długość produktu:
1.5m
Rodzaj materiału:
Steel
Car Make:
Mini Self Propelled Scissor Lift

Produkty powiązane